درباره ما

معرفی پویا گیربکس

کارخانه پویا گیربکس در زمینه تولید و ساخت دستگاه های دور متغیر مکانیکی و گیربکس های صنعتی فعالیت می نماید.مدیریت ارشد این کارخانه به منظور ایجاد نظامی قانونمند و پویا به منظور افزایش کیفیت و رضایت مشتریان و بهبود مداوم الگوی استاندارد ISO 9001-2000 را انتخاب نموده است.مدیر عامل کارخانه پویا گیربکس متعهد میشود ضمن براورده نمودن الزامات استاندارد ISO9001:2000  این خط مشی در تمامی سطوح درک و سرلوحه انجام فعالیت ها در تمامی واحدها باشد و همواره متناسب با اهداف و مقاصد سازمان مورد بازنگری قرار بگیرد.
شرکت پویا گیربکس برای اولین بار فعالیت خود را در سال ۱۳۷۴ آغاز کرد و با کیفیت خود توانست در سراسر ایران رشد کرده تا یک منبع ارجح برای گیربکس های با کیفیت بالا و قابل اعتماد باشد. مهندسان شرکت پویا گیربکس از راه های فنی پیشرفته ای استفاده می کنند که موتورهای با انرژی کارآمد را با گیربکس های بهینه کوپل کنند تا مشتریان را با کمترین هزینه ممکن تامین نمایند.

تنوع ساخت:

طیف وسیعی از محصولات Pooya Gearbox شامل گیربکس های هلیکال ، گیربکس های شفت مستقیم پایه دار , فلنچ دار , گیربکس های ترکیبی با دور پایین و گشتاور بالا، گیربکس های دور متغیر گیربکس های حلزونی و ساخت انواع قطعات میباشد راه کارهای مهندسین شرکت پویا گیربکس می تواند در صنعت و بازارهایی از قبیل غذا و نوشیدنی، انرژی، فاضلاب، بتن، سیستم های تخلیه، ماشین آلات نورد، سیستم های یکپارچه و نوار نقاله ها، جرثقیل، فن و دمنده و توربین مورد استفاده قرار گیرد.

استاندارد ISO 9001:2000

۱-مشتری محوری

کارخانه Pooya Gearbox علاوه بر جلب رضایت مشتریان از طریق قیمت مناسب و تحویل به موقع ، نیازهای آنان را درک و سعی در بر آوردن آنها دارد.

۲-کیفیت محصول

دیدگاه همیشگی کارخانه ، رعایت استانداردهای ملی و بین المللی محصول با به کارگیری مواد اولیه مرغوب ، روشهای تولید و تجهیزات مناسب جهت تولید محصول میباشد.
۳-آموزش و شایسته سازی منابع انسانی در این کارخانه نیروی انسانی به عنوان ارزشمندترین گروههای ذی نفع جوهره سازمان را تشکیل میدهند ، لذا افراد موثر بر کیفیت میبایست جهت حصول به صلاحیت کافی آموزش های لازم را فرا گیرند.

راهنمای انتخاب گیربکس :

پارامتر هایی که باید در انتخاب یک گیربکس در نظر گرفته شود به شرح زیر میباشند. توان  (P)/ گشتاور خروجی گیربکس (daNm) / دور خروجی گیربکس (RPM) / نسبت تبدیل (Ratio) /بازده گیربکس (d) ضریب گیربکس یا Service factor توان هایی که در کاتالوگ های گیربکس پویا ذکر گردیده توان های ورودی گیربکس هستند ، توان خروجی گیربکس از فرمول KW2=KW1*d به دست می آید که d بازده گیربکس می باشد.

ضریب کار یا fs :

به دلیل اینکه گیربکس ها اغلب تحت بار متغیر کار میکنند بهتر است گیربکسی انتخاب کنید که ضریب آن (fs) مناسب باشد . این ضریب به ما امکان انتخاب گیربکس با مشخصات مناسب جهت کار مورد نیاز را می دهد.

انواع مدل های گیربکس های پویا :  شفت مستقیم پایه دار ( پویا گیربکس )

گیربکس های شفت مستقیم یا هلیکال پویا گیربکس از پر کاربرد ترین گیربکس ها در صنعت هستند که در مدل های ZG2 , ZG1 ZG7 , ZG6 , ZG5, ZG4 ,ZG3 موجود می باشند این گیربکس ها از رنج توانی ۰٫۲۵ کیلو وات تا ۴۵ کیلووات تولید میشوند و شفت خروجی هلیکال پویا گیربکس نسبت به توان موتور انتخاب شده و از ۲۸ میلیمتر تا ۱۰۰ میلی متر می باشد.

شفت مستقیم فلنچ دار ( پویا گیربکس )

گیربکس های شفت مستقیم یا هلیکال فلنچی پویا گیربکس می باشند که مانند سری های پایه دار از پر کاربرد ترین گیربکس ها در صنعت هستند که در مدل های  ZG5 , ZG4 , ZG3, ZG2 ,ZG1 ZG7 , ZG6 موجود می باشند این گیربکس ها از رنج توانی ۰٫۲۵ کیلو وات تا ۴۵ کیلووات تولید میشوند و شفت خروجی هلیکال پویا گیربکس نسبت به توان موتور انتخاب شده و از ۲۸ میلیمتر تا ۱۰۰ میلی متر می باشد.

دور متغیر مکانیکی پویا گیربکس:

گیربکس های دور متغیر پویا گیربکس با استفاده از تکنولوژی روز دنیا تولید شده و دارای کیفیت مناسبی جهت تامین نیازهای مصرف کننده می باشد. این گیربکس ایرانی طوری طراحی شده اند که به مصرف کننده این امکان را می دهد که دور خروجی گیربکس را به صورت دستی کم یا زیاد نماید . این گیربکس ها در ۳ مدل قالب کوچک متوسط و بزرگ تولید می شوند و دور خروجی آنها در حالت های ۴تا ۱۰۰دور – ۲۰ تا ۱۰۰ دور و ۱۰ تا ۲۰۰ دور قابل انتخاب است . از این گیربکسها در صنایعی هم چون تولید پلاستیک – نوار نقاله و دستگاههای بسته بندی و هم چنین دستگاه های سنگ بری استفاده می شود و  از  نظرهزینه و بازدهی گیربکس مناسب تر از استفاده از گیربکس و اینورتر است.

گیربکس دور متغیر پویا

نحوه انتخاب گیربکس

در هنگام سفارش ضمن آنکه مهندسین ما شما را در این امر یاری میکنند باید به چند نکته توجه کنید که شامل : توان ورودی , دور ورودی , دور خروجی , گشتاور خروجی بازده گیربگس و SF میباشد.مخفف Service Factor می باشد و به معنی ضریب کار است و نسبت به نیاز مصرف کننده انتخاب می شود.

عوامل تاثیر گذار در انتخاب گیربکس:

دمای محیط , شرایط محیطی ( گرد و خاک – رطوبت – یخ زدگی ) نوع موتور متحرک انتخاب شده برای گیربکس ,  نوع انتقال نیرو از موتور به گیربکس (کوپل و…) نوع قرار گیری محور ها در خطوط تولید و همینطور نوع محور های گیربکس تمامی از فاکتور هایی هستند که نمیتوان از آن ها چشم پوشی کرد.
 
 
×

Powered by WhatsApp Chat

× چت آنلاین در واتس اپ